Gemi Resimleri

0
Gemi Resimleri

Halen birçok  insan gemileri sadece İstanbul’da iki yaka arasında çalışan vapurlara binerek görmüştür. Genellikle de görülen gemiler yolcu taşımacılığında kullanılan gemilerdir. Ben sizlere bu yazımda Gemi Resimleri‘ni paylaşacağım. Böylece bir yük gemisi, yolcu gemisi, tanker, konteyner gemisinin resimlerini inceleyebileceksiniz.

İlk etapta sizlere bazı örnek resimler göstereceğim. Bunlara ait resimleri de ilgili bağlantıya tıklayarak bilgisayarınıza indirip Duvar Kağıdı yapabilirsiniz. Gemi duvar kağıtları bilgisayarınız için güzel bir wallpaper olacaktır. Bununla birlikte elimde çok fazla yelkenli gemi resmi bulunmamaktadır fakat istek olursa onları da bulabilirim.

Gemi resimleri ile ilgili daha farklı kategori isteklerinizi yazının alt tarafında bulunan yorum bölümüne yorumlarınızı yaparak ulaştırabilirsiniz.

Aşağıdaki dosyada bazı hatalar yaşanması halinde bilgi verirseniz, en kısa sürede dosya yüklemesi yeniden yapılacak, ve belirli süre aralıklarında buraya yeni gemi resimleri dosyası eklenecektir.

İyi eğlenceler dilerim.

İşte Sizlere Yük Gemisi Fotoğrafları

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here