En İyi Dökme Yük Şirketi Belli Oldu

0
2017 Yılının En İyi Dökme Yük Gemisi Ödülü

International Bulk Journal (IBJ) tarafından her yıl düzenlenen en iyi dökme yük gemisi işletmecisi organizasyonu, bu yıl da yapıldı ve bu yılın 2017 yılının en iyi dökme yük şirketi belli oldu. Jürinin yaptığı çalışma neticesinde bu ödülü almaya hak kazanan şirket Oldendorff Carriers oldu.

International Bulk Jurnal ( IBJ ) Nedir?

IBJ dünya genelinde kabul görmüş, özellikle dökme yük taşımacılığı alanındaki gelişmeleri, yenilikleri ve haberleri sektör içerisindeki diğer takipçilerine en objektif aktaran bir yayın kuruluşudur. En iyi dökme yük gemisi taşımacısı ödülü de bu anlamda sektördeki en anlamlı ödüllerden birisi durumundadır.

2017 Yılının En İyi Şirketi Oldendorff  Oldu

13 Kasım 2017 tarihinde Amsterdam’da bir akşam yemeği ile gerçekleştirilen ödül töreninde 2017 yılının en iyi dökme yük şirketi ödülünü taktim etmek üzere kürsüye Mr Derek Brennan çıktı.

Ödülü çevreye, insana, can güvenliğini öncelik sayan tüm gemi sahipleri, operatörler ve işletmeciler adına kabul ettiğini belirtti.

2017 Yılının En İyi Dökme Yük Şirketi Oldendorff

Oldendorff’ta Bir Türk

Ödülü şirket adına Mr. Harry Vaes ve Kaptan Emin Atalay aldı. İkisi de ödülü 60’dan fazla milletin çalıştığı ve toplamda 4000 civarında olan çalışanlarının ortak emekleri sayesinde alabildiklerini ve bu ödülün onların hakkı olduğunu belirttiler.

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here