Beşiktaş Denizcilik İş Başvuru Formu

46
Besiktaş Denizcilik İş Başvuru Formu

Özellikle tanker tipi gemilerde çalışmak isteyenlerin çalışmak istediği şirketlerin arasında Beşiktaş Denizcilik olmaması mümkün değildir. Biz de bu ihtiyaçtan dolayı sizlerle Beşiktaş Denizcilik İş Başvuru Formuna kolaylıkla ulaşabilmeniz için bir bağlantı ekledik. Umarız Beşiktaş Denizcilik İş Başvurusu yapmak isteyenlere yardımcı olur.

Beşiktaş Denizcilik Kimdir?

Beşiktaş Denizcilik İletişim Bilgileri isimli yazımızda aslında bu konuda detaylı bilgiler vermiştik. Ben size burada detaylı bilgiler vermeden özet olarak beşiktaş denizcilik hakkında bilgi vereyim.

Beşiktaş denizcilik şu an bünyesinde farklı tipten toplamda 17 gemi barındırmaktadır. Özellikle tanker taşımacılığı alanında ismini duyuran bu şirket, son yıllarda birtakım büyük tonajlarda dökme yük gemisi işletmeciliği de yapmaktadır.

Denizcilik alanında faaliyetlerine durmadan ve sürekli gelişmenin önemini ele alarak takip eden Beşiktaş Denizcilik, gemi filosundaki gelişmelere ek olarak Yalova Tersaneler Bölgesinde bir bölgede tersane işletmeciliği işine de girip hem yeni inşaa gemi inşaası, hem de gemi onarımlarının yapılabildiği tam teşekküllü, yeterli ve tecrübeli personeli ile tersanecilik faaliyetlerine de başlamıştır.

Beşiktaş Denizcilik Tersanesi

Beşiktaş Tersanesi

Hem kendi filosunun geliştirilmesinde, hem de dünyaca ünlü şirketlerin filolarının geliştirilmesinde etkin rol oynayan Beşiktaş Tersanesi, sadece yeni inşaa gemi imali yapmakla kalmayıp onarım hizmetleri, off-shore platformları, tug boat, pilot boat, supply boat ve hatta power ship inşaası da yapmaktadır. Bu hali ile bile akdeniz bölgesinde ciddi bir büyüklük potansiyeli mevcuttur.

Tersane coğrafi olarak Yalova Altınova tersaneler bölgesinde bulunmaktadır.

Beşiktaş Denizcilik İş Başvuru Formu

Beşiktaş denizcilikte çalışmak istiyorum diyenler için öncelik öneme sahip olan bu formu online olarak doldurup şirket yetkilisine internet üzerinden göndermeniz mümkün. Bu form ile gemici iş ilanlarına, beşiktaş denizcilik zabit iş başvurusunu, hatta beşiktaş tersanesi iş başvurusunu da yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken aşağıdaki logoya tıklayıp açılan sayfada gerekli olan bilgileri doldurmak. Böylece beşiktaş denizcilik iş başvurusunu tamamlamış oluyorsunuz. Bundan sonra eğer ihtiyaç olursa şirket yetkilisi sizin verdiğiniz iletişim bilgilerinden sizlere ulaşacaktır.

Besiktaş Denizcilik İş Başvuru Formu

Beşiktaş Denizcilik Adresi

Eğer ki Beşiktaş Denizcilik İş Görüşmesi için sizi ofislerine davet ederse de adreslerini vermek istedim.

Beşiktaş Denizcilik Adresi :

Piyalepasa Bulvari
Memorial Center
A Blok Kat:15
Okmeydanı 34385
Istanbul – Turkey

P: +90 212 210 9910 (pbx)
F: +90 212 210 9920

46 YORUM

  1. Merhaba ben ömer lütfi dogdu fitter im torna okjijen gazalti elektirik kayaynak larim iyidir teknik olatak da en son ince denizcilikden ayrildim geminin ismi inebolu saygilrimla

  2. Merhaba u. Gemiciyim tecrübeliyim 10 senelik deneyim sahibiyim kuruyük gemilerinde calıştım gerci almazsınız ama olsun şansımı deneyim iş imkanı sunarsanız sevinirim teşekkür ederim şimdiden haberinizi bekliyorum

  3. Merhaba ben abit 2002 den beri denizciyim son 10yıldır armona denizcilikte yağcılık yaptim evraklarım tamam firmanızda çalışmak istiyorum teşekkür ederim

  4. Merhaba yeteliğim yağcı 2008 26 09 2018ze kadar yağcı olarak çalıştım YASA denizcilik te ayrılma nedeni şirket Filipinli personele geçti evraklarım tamam amarika vizem var ben hiç sigara alkol kullanmadım 10 gün içinde işe çikmaya hazırım

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here