Beşiktaş Denizcilik İş Başvuru Formu

3
Besiktaş Denizcilik İş Başvuru Formu

Özellikle tanker tipi gemilerde çalışmak isteyenlerin çalışmak istediği şirketlerin arasında Beşiktaş Denizcilik olmaması mümkün değildir. Biz de bu ihtiyaçtan dolayı sizlerle Beşiktaş Denizcilik İş Başvuru Formuna kolaylıkla ulaşabilmeniz için bir bağlantı ekledik. Umarız Beşiktaş Denizcilik İş Başvurusu yapmak isteyenlere yardımcı olur.

Beşiktaş Denizcilik Kimdir?

Beşiktaş Denizcilik İletişim Bilgileri isimli yazımızda aslında bu konuda detaylı bilgiler vermiştik. Ben size burada detaylı bilgiler vermeden özet olarak beşiktaş denizcilik hakkında bilgi vereyim.

Beşiktaş denizcilik şu an bünyesinde farklı tipten toplamda 17 gemi barındırmaktadır. Özellikle tanker taşımacılığı alanında ismini duyuran bu şirket, son yıllarda birtakım büyük tonajlarda dökme yük gemisi işletmeciliği de yapmaktadır.

Denizcilik alanında faaliyetlerine durmadan ve sürekli gelişmenin önemini ele alarak takip eden Beşiktaş Denizcilik, gemi filosundaki gelişmelere ek olarak Yalova Tersaneler Bölgesinde bir bölgede tersane işletmeciliği işine de girip hem yeni inşaa gemi inşaası, hem de gemi onarımlarının yapılabildiği tam teşekküllü, yeterli ve tecrübeli personeli ile tersanecilik faaliyetlerine de başlamıştır.

Beşiktaş Denizcilik Tersanesi

Beşiktaş Tersanesi

Hem kendi filosunun geliştirilmesinde, hem de dünyaca ünlü şirketlerin filolarının geliştirilmesinde etkin rol oynayan Beşiktaş Tersanesi, sadece yeni inşaa gemi imali yapmakla kalmayıp onarım hizmetleri, off-shore platformları, tug boat, pilot boat, supply boat ve hatta power ship inşaası da yapmaktadır. Bu hali ile bile akdeniz bölgesinde ciddi bir büyüklük potansiyeli mevcuttur.

Tersane coğrafi olarak Yalova Altınova tersaneler bölgesinde bulunmaktadır.

Beşiktaş Denizcilik İş Başvuru Formu

Beşiktaş denizcilikte çalışmak istiyorum diyenler için öncelik öneme sahip olan bu formu online olarak doldurup şirket yetkilisine internet üzerinden göndermeniz mümkün. Bu form ile gemici iş ilanlarına, beşiktaş denizcilik zabit iş başvurusunu, hatta beşiktaş tersanesi iş başvurusunu da yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken aşağıdaki logoya tıklayıp açılan sayfada gerekli olan bilgileri doldurmak. Böylece beşiktaş denizcilik iş başvurusunu tamamlamış oluyorsunuz. Bundan sonra eğer ihtiyaç olursa şirket yetkilisi sizin verdiğiniz iletişim bilgilerinden sizlere ulaşacaktır.

Besiktaş Denizcilik İş Başvuru Formu

Beşiktaş Denizcilik Adresi

Eğer ki Beşiktaş Denizcilik İş Görüşmesi için sizi ofislerine davet ederse de adreslerini vermek istedim.

Beşiktaş Denizcilik Adresi :

Piyalepasa Bulvari
Memorial Center
A Blok Kat:15
Okmeydanı 34385
Istanbul – Turkey

P: +90 212 210 9910 (pbx)
F: +90 212 210 9920

3 YORUM

  1. Usta gemiciyim22yıldır 22yıldır denizdyimsizinlçalışmaktayım sizinle çalışmak istiyorum bugünekadar uzakyol gemilerinde çalıştım hepkuruyük gemilerinde çalışmaktayım çok acil çıkmak isterim gemilere

  2. Usta gemici 22yıldır denizlerde çalışmaktayım sizinle çalışmak isterim bütün evraklarım hazır beklemekteyim tankerimde var tefondayım beklemekteyim

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here